Haberler

MUHTEŞEM FESTİVAL’DE MUHTEŞEM FİNAL YER YERİNDEN OYNADI

Bu yıl 26.sı düzenlenen Ayancık Kültür Keten ve Ahşap Festivali muhteşem bir finalle bitti.

Bu yıl 26.sı düzenlenen Ayancık Kültür Keten ve Ahşap Festivali muhteşem bir finalle bitti.

Bu yıl 26.sı düzenlenen Ayancık Kültür Keten ve Ahşap Festivali muhteşem bir finalle bitti.
Program Eski Cezaevinde Doç. Dr. Şahane Funda ARSLANOĞLU OMÜ. Ziraat Fak. Hocamızın KETENİN HİKÂYESİ aldı söyleşi ile başladı.
Gecenin ilk konseri hemşerimiz olan Şerafettin ÇAYLI sahne aldı. İzmir marşı ve Türk bayrağı ile sahneye çıkan ÇAYLI, söylediği şarkılarla izleyicileri coşturarak muhteşem finalin fitilini ateşledi. Şerafettin ÇAYLI ’ya hediyesini, Ayancık halkı adına CHP İl Genel Meclis Üyemiz Ozan SARISOY takdim etti.
Ödül töreni ile devam eden program, Best Model Of Turkey yarışmasında en iyi erkek model seçilen ve Best Model Of World yarışmasında 3. Olan Ulaş Özgür ASLAN ’a ödülünü Belediye Meclis Üyemiz İhsan EKMEKCİ, Samsun Sinoplular ve İlçeleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gülser Övet KESİMAL’ e ödülünü CHP İlçe Başkanımız Naci DEMİRAY, Ayancık Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O Müdiresi Hanife Başar ÖZCAN’ a ödülünü Belediye Meclis üyemiz Cihan ÖZKAYA, Ayancık Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Niyazi OKAN’ a ödülünü Belediye Meclis Üyemiz Seyfi ÖZER, Uzman Öğretmen Erhan ÇELEM’ e ödülünü Belediye Meclis Üyemiz Ramazan YILDIZ, Eğitimci Yazar Erdoğan ERKAYMAZ’ a ödülünü Belediye Meclis Üyemiz Necati SÖNMEZ, Gençlik Spor Müd. Vekili Cem GÖNEN’ e ödülünü CHP İlçe Başkanımız Naci DEMİRAY, Bej Mermer – Yalçın ÖZTÜRK’ e CHP Sinop Milletvekilimiz Barış KARADENİZ ve Belediye Başkanımız Hayrettin KAYA birlikte takdim ettiler.
Ve gecenin son konserinde Emre AYDIN sahne alarak izleyicilere unutulmaz bir final gecesi yaşattı. Emre AYDIN’ a hediyesini Ayancık halkı adına CHP Sinop Milletvekilimiz Barış KARADENİZ, CHP İl Başkanı Av. İnan Savaş YÜKSEL ve Belediye Başkanımız Hayrettin KAYA birlikte takdim ettiler ve bu muhteşem gecenin anısına hatıra selfiesi çektirdiler.
Gecenin son sürprizi, Ayancık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hasan YILDIZ’ ın hazırladığı havai fişek gösterisi oldu. Gökyüzünü pırıl pırıl aydınlatan havai fişek gösterisi ile gece son buldu.

Benzer Haberler